Autor Wątek: Gry ,w które warto zagrać  (Przeczytany 15891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasiaja

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Podziękowań: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Chwilowo zajmuję się życiem :)
    • Zobacz profil
  • Gildia/Legion: HighGuard
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Lajla
Gry ,w które warto zagrać
« dnia: 22 Wrzesień 2011, 01:03:41 »
Nie samą Aiką człowiek żyje ;D Chciałabym ,żeby w tym temacie pojawiały się gry ,które są według was warte uwagi.Jako ,że zaczynam ten wątek mogę zaproponować tytuł pewnie znany większości jest to " Last Chaos" .Zainteresowała mnie ta gra w ostatnim czasie przyznam szczerze i zauważyłam ,że gra w nią masa naszych rodaków .Nie jest przesadnie trudna nawet dla takiego newbie jak ja :D Posiada ciekawe wyglądy eq dla danej profesji ,można nawet założyć na postać kostium policjantki ,który dodaje pu ,czyli punkty umiejętnosci ,które są potrzebne do rozwoju naszego chara.Dodatkowym plusem  jest mozliwość lootnięcia sobie mounta np, smoka w formie początkowej jako jajo ,a później stopniowy jego wzrost wraz z naszymi postępami w lvl.Na razie tyle wiem ,możliwe że będę ją nadal rozkminiać ,bo jest ciekawa .Dołączam fotki  ;)



P.s
Do założenia tego tematu natchnęła mnie Urszulka ,którą serdecznie pozdrawiam i zachęcam do przedstawienia swoich propo  :)
Nick to nie imię ,świat to nie matrix ,życie to nie gra.. NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ ! ;D

Adek

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Podziękowań: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Level: 1
  • Nacja: Alethius
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2011, 06:36:23 »
HellGate Global

http://www.youtube.com/watch?v=_u01abNZgEU
http://www.youtube.com/watch?v=qw3DY9r-MbU

oba filmiki sa z gry hellgate london a od global rozni sie tym ze global to MMO :D
Jestę Tankierę xD

MokreGacie

  • Aitan
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Podziękowań: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Wrzesień 2011, 07:21:48 »
Hm co od LC to gralem troszke  i powiem ze mnie nie zachwycila ;p a ile lvl sie bije szybko o tyle trzeba duzo grindowac sp i to ba malym lvlu bodajze do 30 , zeby nabic sporo punktow musisz dolaczyc do gildi  zeby ci zablokowali  exp ;] bez tego ani rusz ;p, tak bylo  kiedys moze cos  zmienilo ale  watpie ;]

Kasiaja

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Podziękowań: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Chwilowo zajmuję się życiem :)
    • Zobacz profil
  • Gildia/Legion: HighGuard
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Lajla
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Wrzesień 2011, 08:36:46 »

 ;D A tak na poważnie to czekam na Twoje propo ,bo od tego jest ten temat.
Nick to nie imię ,świat to nie matrix ,życie to nie gra.. NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ ! ;D

Urszulka

  • Newswoman
  • *******
  • Wiadomości: 39
  • Podziękowań: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Omnomnom madafaka!
    • Zobacz profil
  • Nacja: Utopia
  • Nick w grze: Aelias
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrzesień 2011, 11:29:33 »
Ohayo ;3
Ja aktualnie gram w La Tale (aktualnie, jak mam czas, a nie mam go za dużo ;P)
Gierka jest w świecie 2D, ale za to bardzo kolorowy świat ;P Nie mam na tym kompie swoich screenów, ale podsyłam inne z gry.
http://latale.ogplanet.com/en/main.og - strona główna globala

La Tale jest darmowym przedstawicielem mmorpg 2D, w której rozgrywka odbywa się na zasadzie gry platformowej. Jeśli mieliście kiedykolwiek styczność z takimi produkcjami jak Maple Story, czy Ghost online, na pewno szybko załapiecie, o co w tym chodzi. Tyle, jeśli chodzi o wstęp. nadszedł czas na stworzenie postaci. nie ma tu ogromnego wyboru, jednak nie jesteśmy też w jakiś znaczący sposób ograniczeni. Możemy wybierać spośród 5 klas, z których każda ma do wyboru od dwóch do trzech typów broni:

Warrior- 2h swordspear
Knight- bronie obuchowe (club) 1h swords +shield
Wizard- Staff Dagger
Explorer- dagger bow xbow
Engineer - (nie pamiętam jak się nazywa oryginalnie, ale walczy taką skrzynką, którą trzyma w ręku :P)

Po wyborze specjalizacji możemy przejść do pesonalizacji postaci. Wybieramy płeć, "uczesanie" , kolor włosów, oraz (mmm zapachniało mangą) wygląd oczu i ich kolor. Gdy mamy już postać możemy w końcu ruszyć w poszukiwaniu przygód. Po wciśnieciu przycisku "start" postać pojawia się na jakimś zadupiu i od razu napotyka upierdliwego npc, który ze wszystkich chęci próbuje nam wcisnąć Tutorial.. Nie zdzwi się pewnie nikt, gdy powiem, że nie jest on ani przydatny ani miły, w dodatku jest prowadzony przez 3(lub 4 ) kolesi których imiona to "red" "pink" oraz "blue", a wyglądają jak power rangers żywcem przeniesieni w 2D. Podczas tutorialu nauczymy się podstaw gry i sterowania oraz rozgromimy armię drewnianych kukieł treningowych.

Cały gameplay opiera się biaganiu po planszy i grindowaniu. Do poszczególnych lokacji dostajemy się przy pomocy (nie, nie są to jednorożce ze złotymi siodłami) teleportów. W trakcie explorowania terenu, mozemy skakać , wspinać się i ześlizgiwać w dół. Do dano też opcję miningu (wygląda to tak ze idziemy na expowisko, wyciagamy łopatę i zasuwamy z nią tam i z powrotem), oraz prostu craft i upgrade. w początkowej fazie gry lvle lecą jak krew z nosa, a many starcza na uzycie skilla raz na 10 minut.. Gdy uda nam się uzyskać poważniejszy lvl możemy wykupić wiekszą ilość skilli (+ tony Mana potów) i zacząć expić na poważnie- tj. robiąc coś na wzór AoE, bowiem gdy wieksza grupa mobów stoi blisko siebie obrywają w szystkie naraz.

Grafika jest ładna. coś jak Flyff w 2D, a dzwięk prezentuje się nieźle. Moim zdaniem lepiej niż w maple. ogólnie La Tale, nie wyróżnia się niczym, (o ile platformowe mmo, to "nic"), za to potrafi przyciągnąć gracza na dłuuugie godziny.
Recenzja ściągnięta z jakiejś strony, bo byłam zbyt leniwa ;P
Zesram się, a nie dam się~!





Kasiaja

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Podziękowań: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Chwilowo zajmuję się życiem :)
    • Zobacz profil
  • Gildia/Legion: HighGuard
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Lajla
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Wrzesień 2011, 20:09:29 »
Professional  :-* dzięki Ula  ;)
Nick to nie imię ,świat to nie matrix ,życie to nie gra.. NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ ! ;D

Urszulka

  • Newswoman
  • *******
  • Wiadomości: 39
  • Podziękowań: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Omnomnom madafaka!
    • Zobacz profil
  • Nacja: Utopia
  • Nick w grze: Aelias
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrzesień 2011, 08:35:14 »
Może dziś opiszę grę bardziej dokładnie ;P w senskie, jakie kto używa dokładnie bronie, że są jeszcze inne skille jak emoticony, które trzeba się nauczyć, jest crafting podzielony na bodajże 5 różnych profesji, m.in. kucie broni, armora, akcesoriów, alchemia i craftowanie. Są też śluby, pvp, crop, czyli zasiewasz takie drzewko w gildyjnym roomie, czekamy az urosnie, zabijamy i mamy pokój z nagrodami, które stoją na rynku najdrożej ;P Są też zmiany klas, czyli pierwsza zmiana idzie na lv 80, później na bodajże 140? (nie doszłam do tego lvl jeszcze więc nie wiem ;P)
Zesram się, a nie dam się~!





Urszulka

  • Newswoman
  • *******
  • Wiadomości: 39
  • Podziękowań: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Omnomnom madafaka!
    • Zobacz profil
  • Nacja: Utopia
  • Nick w grze: Aelias
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Październik 2011, 15:13:46 »
Gra może ktoś w L2? Słyszałam, że w listopadzie ma wejść europejski, polskojęzyczny server?
Zesram się, a nie dam się~!





Lasecki

  • Aitan
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Podziękowań: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Level: 27
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Lasecka
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Październik 2011, 15:32:10 »
A ja słyszałem, że Lineage 2 ma niedługo być free to play. To nie jest plotka, L2 na prawdę ma być za free, ale jeszcze nie podali ostatecznej daty.

MANIO

  • Aitan
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Podziękowań: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gildia/Legion: Taka fajna xd
  • Level: 57
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: MrManio
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Październik 2011, 00:28:44 »
heh Jeżeli chodzi ci o Last Chaos to zapraszam



heh Serwer Ibres
Wrogu mój przepraszaj tylko wstań ;p

Cieszę się zdrowiem , wykorzystuje chwile

xani123

  • Newsman
  • *******
  • Wiadomości: 56
  • Podziękowań: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Level: 81
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: xani123
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Październik 2011, 03:55:24 »
nie wiem czemu ale mi last chaos jakoś nigdy się nie podobał chyba ze względu na to że "taki kanciasty" jest jeżeli już to polecam np. taką lekko cukierkową grę jak flyff niby też grafika nie zachwyca ale nie wiem czemu wciąga (przynajmniej przez jakiś czas bo później jak sobie nie znajdziesz jakiegoś fajnego pt to nudzi się szybko) aha fajna też była taka gra 2d jak dragonica tylko nie wiem co teraz z nią jest bo mieli kiedyś coś z nią robić więc nie chciało mi się już grać. Gra ktoś z Was w Vidictus? (czy jak to się tam pisało) grafikę mają bardzo fajną jak i system walki i rozwoju postaci więc i w nią można sobie pograć jak ktoś chce ( przepraszam że zdjęć nie wrzucam jak te gry wyglądają ale jakoś mi się strasznie nie chce :P )

Urszulka

  • Newswoman
  • *******
  • Wiadomości: 39
  • Podziękowań: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Omnomnom madafaka!
    • Zobacz profil
  • Nacja: Utopia
  • Nick w grze: Aelias
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Październik 2011, 12:05:33 »
Hejo, zaczełam niedawno grać w nową gierkę, która dopiero niedawno weszła na rynek eu :) Nazywa się Vindictus :) Str. polska o tej grze to: http://www.vindictus.pl/ oficjalna http://vindictus.nexoneu.com/ Co i jak opiszę później :)
Zesram się, a nie dam się~!





Kasiaja

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Podziękowań: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Chwilowo zajmuję się życiem :)
    • Zobacz profil
  • Gildia/Legion: HighGuard
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Lajla
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2011, 00:18:10 »

Odświeżam temat  :D
http://woi.perfectworld.com/
Strona gry pt. " War of the Immortals "
oraz króciutki filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=KDjWCDFtrxY
10.11.2011 rozpoczęła się zamknięta beta ,ale klucz jest do zdobycia  ;)
Nick to nie imię ,świat to nie matrix ,życie to nie gra.. NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ ! ;D

xani123

  • Newsman
  • *******
  • Wiadomości: 56
  • Podziękowań: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Level: 81
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: xani123
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Listopad 2011, 02:12:26 »
a ja poleciłbym grę PLEMIONA. Gra przeglądarkowa w którą gra się długo (choć nie trzeba dużo czasu poświęcać codziennie) i można dużo ciekawych ludzi spotkać. Gra strategiczna więc można rozwinąć "myślenie" strategiczne (nie mogę sobie przypomnieć jak to inaczej się nazywało) jak i punktualność np. przy puszczaniu ataków (coś strasznego)

Adek

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Podziękowań: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Level: 1
  • Nacja: Alethius
Odp: Gry ,w które warto zagrać
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Listopad 2011, 07:31:23 »
ja tam dziekuje za wszystkie gry przegladarkowe czasu rzeczywistego :((
ponad 3 lata "Ogame . org" setki nie przespanych nocy lewe zwolnienia L4 by nie isc do szkoly haha to byli czasy :))
Jestę Tankierę xD