Autor Wątek: Reset skilli.  (Przeczytany 2409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Exilled

• Aitan
  • *
  • Podziękowań: 0
Reset skilli.
« dnia: 01 Sierpień 2011, 22:29:38 »
Czy reset skilli jest zawsze możliwy?
Czy tylko na danym lv?
I jak wciśniemy reset to on resetuje wszystkie skille czy tylko ten który zaznaczymy?

czarki997

• Pomocnik
  • Podziękowań: 3
  • Gildia/Legion: ArmyOfJustice
  • Level: 54
  • Nacja: Utopia
  • Nick w grze: MathuZ
Odp: Reset skilli.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2011, 23:23:42 »
witam serdecznie
odp
reset skilli jest mozliwy jezeli masz odpowiednia ilosc pieniażków( lvl sie nie liczy) za pierwszym razem plecisz 20k golda za 2 razem juz 22k golda dalej nie wiem bo nie robiłem:)
reset skilli restartuje wszystki skile czyli bedziesz musial ponownie ukladac drzewko skili ale jak masz build lub wiesz jak ma rozwijać sie Twoja postać nie bedzie to problemme i zajmie okolo minutki

Jezeli Pomogłem kliknij Podziękuj

astral

• Pran Master
  • **
  • Podziękowań: 1
  • infinite
  • Nacja: Lenaria
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpień 2011, 22:35:39 »
ja tylko dodam że tak owszem możliwy jest na każdym lvlu, a wygodnie manipulowac sobie skillami można przy pomocy amnesii, jest to rzecz z itemshopu nie wiem jak w globalu ale w online czas można ją dorwać za darmo z jakiegos eventu, tak jak ja zgarnęłam kiedys parę, ogólnie klikasz na amnesię, manipulujesz skillami, akceptujesz i już nic za to nie płacisz, w przeciwieństwie do resetowania skilli u npc gdzie wraz z iloscia skilli/lvlem ( nie wiem dokładnie ) rosnie w każdym razie cena i na wyższym lvlu sa to napradę duże sumy także jesli uda ci się złapać amnesię w jakims evencie najlepiej zachować ją na 50+ kiedy to skilli dostajesz po 2 na lvl a i potrzeby mogą się zupełnie zmienić i wtedy bardzo przydaje się amnesia.
i open this book and blow the dust
from these pages of desire and lust
aikaonline::medalion∞saint∞lvl58

Iksar

• Newsman
  • Podziękowań: 5
  • GG 1074558
  • Gildia/Legion: Amaterasu
  • Level: 86
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Magiczny
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sierpień 2011, 12:04:25 »
Nie zdażyło mi sie mieć coś takiego z Q, być może jest dostępny ze skrzynek. U nas napewno inaczej sie nazywa niż Amnesia ;) a prawda jest taka że reset skili kosztuje malo ale wymaksowax niektóre to koszt około 500 k także nie bawcie sie w resetowanie bo szkoda kasy ... lepiej dużo poczytać samemu, popytać w grze, na forum i zdecydowac sie raz a pożądnie.

Adek

• Pran Master
  • **
  • Podziękowań: 1
  • Level: 1
  • Nacja: Alethius
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2011, 12:16:20 »
osobiscie radze do 60 lvl  grac na bulidzie pve i dopiero po 60 przejsc na pvp :))  nie tyczy sie to DG i RM bo te postacie nie posiadaja za wiele obszarowek wiec nimi odrazu radze grac na  Pvp Bulid :))
Jestę Tankierę xD