Autor Wątek: Pomocy !  (Przeczytany 2741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oqcqevgu

  • Aitan
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Podziękowań: 0
    • Zobacz profil
Pomocy !
« dnia: 12 Marzec 2013, 18:31:08 »
Przed chwilą zacząłem grę w Aika i po włączeniu mam pewien problem, a mianowicie gdy poruszam się moją postacią to tak jakby mi cofa trochę postać. Prosze o wsparcie. Gram na low i none wymaganiach mimo iz spelniam dwukrotnie wymagania gry.

Iksar

  • Newsman
  • *******
  • Wiadomości: 153
  • Podziękowań: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • GG 1074558
    • Zobacz profil
  • Gildia/Legion: Amaterasu
  • Level: 86
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Magiczny
Odp: Pomocy !
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marzec 2013, 19:29:24 »
Z moich doświadczeń wynika że, masz lagi lub zwyczajnie Twój dostawca ma "słaby" internet co powoduje gubienie pakietów "packet loss". W kilku grach fps jest taka opcja że można łatwo zobaczyć na tak zwanym lagometrze że ma się packet loss i tym samym trudniej się gra.

Ogólnie patrząc na to wygląda to tak ... wysyłasz na serwer 30 pakietów w których zawarte jest gdzie idziesz, jaki skill używasz itp. Przez różne przyczyny (a największą przyczyną jest Twój dostawca internetu) wysyłasz na serwer np. 17 pakietów i tym samym cofa Twoją postać w grze bo nie dochodzą wszystkie pakiety z informacjami co robisz, czego używasz. To jedyne sensowne wytłumaczenie według mnie.

Co z tym zrobić ? spróbuj znaleźć na google jakieś testery pakietów "packet loss test". Musiałbyś mieć IP serwera AIKA na której gramy wszysc i w tym teście wpisać ip i sprawdzić. W wolnej chwili znajde taki tester pakietów online.

EDIT:

Spróbuj tego testera www.pingtest.net
Wybierz serwer najlepiej sprawdz na kilku serwerach jak wychodzi bo nie zawsze na każdym ma się packet loss.
Musisz mieć zainstalowaną aktualna Jave i wyłączony firewall.
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2013, 19:32:48 przez Iksar »