Autor Wątek: [Event] Jumpstart Returns  (Przeczytany 6318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iksar

• Newsman
  • Podziękowań: 5
  • GG 1074558
  • Gildia/Legion: Amaterasu
  • Level: 86
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: Magiczny
[Event] Jumpstart Returns
« dnia: 02 Maj 2013, 15:40:55 »

Dziś dostajemy nowy bardzo ciekawy event dla nowych graczy.
Wystarczy założyć nowe konto na stronie http://www.t3fun.com/membership/signup_01.aspx
Jest zalecenie aby użyć do tego Internet Explorera.

Następnie zalogować się do gry, stworzyć postać i podczas gry użyć klawisza "T" Recieve event item aby dostać Treasure Box, który ma pewne nowe dodatki, których nie mieli okazji zdobyć starsi gracze.

W skrzynce znajdzie się dodatkowo:

- Ticket for Jumping - nasza postać otrzyma odrazu lvl 71 ;D
- Battlegear Set Boxes - skrzynki w których będzie set na 65 lvl z poziomem + 5, set będzie non-trade

Event wystartuje po przeglądzie serwera 8 maja. Pamiętajcie aby założyć nowe konto po środowo-czwartkowym przeglądzie serwera.

Jeszcze jedna uwaga, skrzynka zamiast otwarcia na 70 lvl będzie otwierana dopiero na 75 lvl.

Życzę miłej zabawy nowym jak i starym graczom, którzy mogą się pokusić o nowe konta.
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2013, 20:57:33 przez Iksar »

Iksar

• Newsman
  • GG 1074558
Odp: [Event] Jumpstart Returns
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2013, 20:13:19 »
Bardzo zachęcająca oferta dla starszych gracz. Możemy tym samym ulepszyć swój eq w ten oto sposób. Zakładamy np. 10 kont mail, zakładamy 10 nowych kont na T3Fun.
Później w grze na każdym koncie osobno otwieramy skrzynki kolejno lvl 1,10,20,30,40,50,60 ... aż otrzymamy enrichted extract C,B czy dalej A.

Tym samym możemy swój eq (non-bound) wysyłać kolejno na każde konto i używać na owym koncie extractów które są bound do ulepszenia eq.

Być może uda się Wam i mnie wbić swój eq na np. + 8 czy + 9

Także do boju ;)

viper1924

• Aitan
  • *
  • Podziękowań: 0
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj 2013, 20:37:32 »
Czyli 8 Maja dopiero może ustawić dany lvl tak?

Iksar

• Newsman
  • GG 1074558
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maj 2013, 20:57:00 »
Tak dopiero po 8 maja ...

WuTangBaby

• Aitan
  • *
  • Gildia/Legion: EternalSpirits
  • Level: 71
  • Nick w grze: WhiteCheetah
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Maj 2013, 16:30:51 »
Witam po dluzszej niebecnosci!  ;D
Tak wlasnie czytam o tym nowym evencie i jakos mam mieszane uczucia.Wszystko ladnje pieknie,ale gdzie jest haczyk???Sam nie widze problemu,by poswiecic jeden wieczor i utworzyc z kilkadziesiat nowych kont. :) Enriched Pell i Rub poleci az milo......ale czy jednak na pewno???Nie da sie ukryc ze premium item shop musi na siebie zarabiac,wiec dlaczego T3Fun samo sobie strzela w kolano?Daja tyle wartosciowych itemkow,bez zadnego podtekstu;troche dziwne.Czy jest to troska o graczy,ktorzy moze juz niedlugo polacza sie z azjatyckim servem i mieli by rowniejsze szanse? (wiadomo,Azjaci lubia inwestowac realna kase wiec ich postacie sa bardziej "stuningowane") A moze to cios wymierzony w graczy,ktorzy kupuja premium items i sprzedaja za walute w grze?Juz widze miny niektorych playerow wystawiajacych Enriched np. Pell A na aukcjach po dniu przyszlego eventa. :) Moze jestem za bardzo nieufny,ale wiadomo ze nic za darmo nie ma a to wszystko wyglada nazbyt kolorowo i cukierkowo.Iksar,co Ty na to???
Gdyby babcia miala dziadka,bylaby wasem! ...a alkohol to Twoj wrog....wiec lej go w morde! :D

Iksar

• Newsman
  • GG 1074558
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Maj 2013, 17:33:13 »
Witam naszego alianta ;)

Sam utworzyłem kilkanaście kont mail aby zrobić nowe postacie ale jak na razie w jedynym celu ... na 60 lvl skrzynki dają ekstrakty C potrzebne mi do ulepszenia broni.

Pamiętaj że aby dostać (za darmo) ekstrakty B czy A jak piszesz musisz nieźle namęczyć się bo wbicie 1 lvl od 71 lvl nie jest takie proste. Zauważ że będzie zmiana i skrzynia otwierać się będzie na 75 lvl a nie jak dotychczas na 70 lvl także ekstraktów B raczej nie zobaczysz ;) chyba że będziesz wytrwały w grze i każde konto osobno wyexpisz do 75 lvl ... raczej bez sensu taki cel.

A jak jest cel tego eventu ? Myślę że po to aby gracze zobaczyli czym naprawde charakteryzuje się AIKA. To gra zrobiona pod mass pvp i aby móc chodzić na raidy to nie ukrywajmy ale trzeba mieć ten max lvl bo inaczej nikogo nie trafisz bo będzie cały czas "miss".

Aha i zapomniałem dodać ... My starsi gracze co otrzymaliśmy w zamian ? Otrzymaliśmy około tygodnia 4 x exp i 4 x honor ale tylko za raidy. Dlaczego około tygodnia ? bo myślę że do 8 maja właśnie będzie trwać event dla starszych graczy w zamian za to iż nowi będą mieć odrazu 71 lvl.
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2013, 17:36:02 przez Iksar »

WuTangBaby

• Aitan
  • *
  • Gildia/Legion: EternalSpirits
  • Level: 71
  • Nick w grze: WhiteCheetah
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj 2013, 15:11:01 »
Wszystko wyjaśnione.Tylko jestem ciekaw z iloma problemami bedą borykać się nowi gracze z 71 levelem?Korci mnie również poddać się temu eventowi i wstąpić do Waszej nacji.U mnie z Polaków już prawie nikogo nie ma. ;(
Wracając zaś do problemów.........rozpisze to w podpunktach.
1) Ewolucja prana.Master na 71 lvl a pran 0.Ciekawe ile zejdzie czasu by nasz upierdliwiec ewoluował od child do lady???
2)Po wbiciu 75 lvl otworzy się skrzynia z gratisowym setem +5 na 65lvl.Jak dla mnie troche mało praktyczny zabieg,gdyż na tym poziomie wypadało by secik był o klase wyżej B<A.   A tak nawiasem mówiąc;ciekawe co nowy gracz otrzyma do odzienia na samym początku???
3)No i kwestia najważniejsza-KASA!!!!!!!!!!!
Za co wbić skille?Rozbudowa spokojnie pochłonie kilkaset tysięcy.

Do jutra jeszcze daleko ale zawczasu warto się dowiedzieć. :)
Gdyby babcia miala dziadka,bylaby wasem! ...a alkohol to Twoj wrog....wiec lej go w morde! :D

Iksar

• Newsman
  • GG 1074558
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj 2013, 16:59:42 »
1. Trwa obecnie event exp x 4 ... akurat miałem okazje wbijać lvl nowego prana mojego i w przeciągu dnia ... od 15:00 do 22:00 spokojnego grania wbiłem 30 lvl prana. Także jak dziś założysz konto to spokojnie do niedzieli powinieneś wbić ten 50 lvl prana.

2. Skrzynia otwiera się już na 1 lvl ... z tego jest Ticket na 71 lvl i skrzynia z setami. Otwierasz Ticket, później skrzynie, a później prezent na daną klase postaci jaką grasz i ma się set 65 lvl cały + 5.

3. Jakoś trzeba sobie zacząć radzić ... Ci bardziej obcykani w grze wiedzą że na tym 71 lvl wystarczy iść raz Lost Mines i już jest 300 k golda. Później inny dung i kolejne 400 k golda poleci i tak do 1 miliona ;)

Nie czekaj na jutro bo event trwa już od dziś od 6 - 7 rana polskiego czasu ;)

xani123

• Newsman
  • Podziękowań: 2
  • Level: 81
  • Nick w grze: xani123
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Maj 2013, 13:45:17 »
no i skończyło się

Iksar

• Newsman
  • GG 1074558
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maj 2013, 15:20:20 »
Jeszcze jest aktywny event Xani ;) Zrobiłem jeszcze ze dwa konta ;)

Mamy jeszcze czas tak myśle do dziś 1 - 2 w nocy.

xani123

• Newsman
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Maj 2013, 20:21:55 »
to czemu po zrobieniu nowego konta nie dostałem tej skrzyni i lipa ? i to już 2 takie konto

Iksar

• Newsman
  • GG 1074558
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Maj 2013, 21:05:03 »
Przeczytaj dokładnie news Xani. Działa działa bo już mam 18 kont takich.

Musisz mieć ino jedną postać na koncie ... wchodzisz do gry, naciskasz T i już masz.

xani123

• Newsman
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Maj 2013, 16:04:39 »
tak wiem wiem, to była pierwsza postać na nowym koncie no ale już mam po prostu coś tam chyba było ... bo na następnym już działa normalnie