Autor Wątek: Zablokowanie na rok IP w Aika gPotato  (Przeczytany 4335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

astral

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 26
  • Podziękowań: 1
  • infinite
    • Zobacz profil
  • Nacja: Lenaria
Zablokowanie na rok IP w Aika gPotato
« dnia: 11 Sierpień 2011, 17:08:16 »
Niesmowicie mnie zdzwiwił fakt najpierw zablokowanego ip a niedługo po starcie globala, otwarcie ip na aikaonline huhh wie ktos czym to było spowodowane? sory jesli zbytnio odbiegam od tematu =^=

Sunky: Wydzieliłem wiadomość, nadałem odpowiedni tytuł i zostawiłem samo pytanie. ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2011, 17:17:03 przez Sunky »
i open this book and blow the dust
from these pages of desire and lust
aikaonline::medalion∞saint∞lvl58

Sunky

  • Administrator
  • ********
  • Wiadomości: 51
  • Podziękowań: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Może frytki do tego?⎝⏠⏝⏠⎠
    • Zobacz profil
  • Nacja: brak
Odp: Zablokowanie na rok IP w Aika gPotato
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpień 2011, 17:21:56 »
Z tego co pamiętam, to trwały negocjacje z Hanbitsoftem i stanęło na tym, że przez pierwszy rok Aika gPotato może być tylko dla USA i graczy, którzy mieli już konto w gPotato. Rozmowy te były w trakcie otwarcia wersji beta Aiki gPotato. Hanbitsoft negocjował też z T3Fun, które chciało zgarnąć jak największą liczbę graczy. ;)

astral

  • Pran Master
  • **
  • Wiadomości: 26
  • Podziękowań: 1
  • infinite
    • Zobacz profil
  • Nacja: Lenaria
Odp: Zablokowanie na rok IP w Aika gPotato
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień 2011, 17:24:51 »
hmmm no to imo i tak cos nie wyszlo tzn ja rozumiem ze t3fun z aika global chciało wyjsc tak bardzo europejsko i być konkurencją dla aikionline, ale w momencie kiedy wiedzieli o tym że aikaonline ma mieć otwarte ip to zupełnie nie rozumiem tworzenia aiki global, jest tylko wiecej zamieszania a community podzielone na mniejsze.
i open this book and blow the dust
from these pages of desire and lust
aikaonline::medalion∞saint∞lvl58

Sunky

  • Administrator
  • ********
  • Wiadomości: 51
  • Podziękowań: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Może frytki do tego?⎝⏠⏝⏠⎠
    • Zobacz profil
  • Nacja: brak
Odp: Zablokowanie na rok IP w Aika gPotato
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień 2011, 17:31:51 »
Pierwszy rok jest najgorętszym okresem dla gier MMORPG, wtedy też najwięcej graczy przychodzi(przynajmniej tak powinno być, ale w Polsce tak średnio to się sprawdza), a T3Fun, chciało mieć jak najwięcej graczy, głównie tych którzy będą wydawać pieniądze. Uznali, że jeżeli zdobędą już dużą liczbę graczy, którzy już coś osiągną w grze to nie będą zmieniać wersji Aiki i mieli rację, ale trochę dużo czasu zajęło im otwarcie gry. :)