Autor Wątek: Propozycja konkursu  (Przeczytany 2505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sunky

• Administrator
  • Podziękowań: 6
  • Może frytki do tego?⎝⏠⏝⏠⎠
  • Nacja: brak
Propozycja konkursu
« dnia: 28 Styczeń 2012, 00:48:41 »
Jakoś mniej więcej tydzień temu xani123 podsunął mi pewien pomysł, dotyczący organizacji konkursu, który miałby na celu zachęcić użytkowników do zapraszania innych graczy do świata Aiki. :)

W związku z tym mam pewną propozycję, przy rejestracji dodałem dodatkowe pole: "Użytkownik, który polecił mi tę stronę" i proponuję organizację konkursu, który dotyczyłby zachęcenia do rejestracji na stronie. Zwycięzcą zostałaby osoba, która zaprosi najwięcej użytkowników w jakimś wyznaczonym czasie(np. miesiąc), a użytkownik ten wpisze nick tejże osoby przy rejestracji. Ale jeżeli konkurs to muszą być i nagrody... i tu pojawia się mały problem. Nagrodą mogłyby być jakieś upominki, ale z tym będzie za dużo roboty - wysyłanie itp. Myślałem też o nagrodzie w formie online, czyli np. kasy w Aice, jak pewnie wiecie nie za bardzo mam czas na grę, dlatego każdy chętny fundator jakiejś nagrody mile widziany. Mogę też wysłać e-maila do wszystkich zarejestrowanych użytkowników z okazji przekroczenia setki userów i poinformować o konkursie.

Co sądzicie o moim pomyśle?

PS. Może jako gildia HighGuard zaoferujecie jakąś nagrodę :P
PS.2 Muszę mieć pewność, że fundator/fundatorzy nagrody się nie wycofają w nieodpowiednim momencie, ponieważ to oni będą odpowiadać za przekazanie nagrody. :)
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2012, 00:53:31 przez Sunky »

xani123

• Newsman
  • Podziękowań: 2
  • Level: 81
  • Nacja: Alethius
  • Nick w grze: xani123
Odp: Propozycja konkursu
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2012, 10:54:47 »
Zwycięzcą zostałaby osoba, która zaprosi najwięcej użytkowników w jakimś wyznaczonym czasie(np. miesiąc), a użytkownik ten wpisze nick tejże osoby przy rejestracji

Ja bym jeszcze dodał aby ta osoba wbiła też jakiś lev w aice bo robić same konta to też nie będzie miało sensu

A do nagrody mogę dać od siebie z jakieś 500k

Sunky

• Administrator
  • Podziękowań: 6
  • Może frytki do tego?⎝⏠⏝⏠⎠
  • Nacja: brak
Odp: Propozycja konkursu
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2012, 19:59:31 »
No dobrze by było gdyby wbiła jakiś lvl, ale tego nie będzie jak sprawdzić(nie wiadomo jaki ta osoba będzie miała nick w grze), a przy rejestracji wystarczy, że przejrzę listę użytkowników. A jeżeli dużo osób się zarejestruje to Aika będzie popularniejsza, a co za tym idzie więcej osób będzie grało.

PS. Jak będzie za mało fundatorów i/lub chętnych do wzięcia w udziału w konkursie to niestety nie będzie jak zorganizować konkursu. :)
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2012, 21:29:27 przez Sunky »

Marinatot

• Aitan
  • *
  • Podziękowań: 0
  • Nacja: Lenaria
  • Nick w grze: Marinatot
Propozycja konkursu
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2014, 10:48:18 »
tak.dobry pomysl kiedys myslalem o samym wardriving,ale ogolnie sieci by bylo dobre