Licencja rejestracji

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, niedokładne, zniesławiające, obraźliwe, wyrażające nienawiść, wulgarne, napastliwe, profanujące, obsceniczne, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że obsługa lub właściciel forum nie ma możliwości na bieżąco sprawdzać poprawność wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji w rozsądnym czasie łamiących regulamin treści, jeśli uznają, że usunięcie lub edycja jest konieczna. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub zmienić wiadomości natychmiast. Te zasady mają  również zastosowanie do informacji zawartych w profilu każdego użytkownika.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, jakichkolwiek powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia Twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

W trakcie rejestracji masz możliwość wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Rejestrując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od administracji, które mogą mieć charakter informacyjny, reklamowy oraz powiadomień. Masz również możliwość wyłączenia otrzymywania e-maili od administracji logując się na stronie, następnie klikając "Profil", później "Modyfikuj Profil" i "Powiadomienia" oraz odznaczając "Otrzymuj e-maile od administracji, mogą one mieć charakter informacyjny, reklamowy oraz powiadomień." a później potwierdzając kliknij "Zachowaj ustawienia".

Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jesteś odpowiedzialny/a za wprowadzenie czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta lub zmieniona, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje lub kary mogą zostać nałożone.

Z każdą wiadomością jest zapisywany Twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że strona umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Rejestrując się akceptujesz niniejszą Licencję Rejestracji oraz Regulamin.