Pokaż wiadomości - astral

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - astral

Strony: 1 [2]
16
Newsy / Odp: Bonus dla początkujących graczy AIKI Global
« dnia: 11 Sierpień 2011, 15:58:55 »
tzn ja to na pewno nie, bo u nas w aikaonline wszystko gra lord marshal i całe lma mają się dobrze, choć ostatnio trochę się w lma pozmieniało, ale to już inna sprawa : ) jak ktos załączy to niech da znać jak to wygląda bo to aż dziwne przeciez aika kreci się własnie w okół lorda marshala, raidowania itp także dziwne jakby nagle całe to miało odejsc i żeby to zastępować bonusowymi armorami? hmm dziwne.

17
Pran / Odp: Personality (osobowość) prana
« dnia: 11 Sierpień 2011, 15:55:03 »
nie no, chciałabym żeby tak było ale to raczej mit skoro na moją to nie działa to raczej na innych też nie, po prostu nie uwierzę dopóki mi ktos nie potwierdzi na wląsnym przykładzie w co wątpie. jednak wszyscy na aikaonline jak są zdesperowani co do zmiany personality prana to kupują specjalne jedzenie, jeszcze nie slyszałam żeby ktos ubierał prana pod kątem tego jaką chce żeby pran miał osobowosc.
hmm swoją drogą do niedawna jeszcze panował mit że osobowosc prana da się tylko kształtować podczas okresu kiedy jest wróżką+dzieckiem, a po przemianie w nastolatkę już nie. jestem ciekawa czy wy tez tak uważacie?

18
Aika Sea (Azja) / Odp: [TuT] Jak zarejestrować się na AikaSea
« dnia: 11 Sierpień 2011, 15:51:40 »
no, strony nie znalam, nie pamiętam jak tam kiedys szukałam, ale na pewno nie pod AikaSEA, i nie tyle z rejestracją co ze znalezieniem tej strony miałam problem, chill out. uhh do tego miałam nadzieje że azjatycka aika jest bardziej rozwinięta, tzn nie raz widziałam jakies rozmaite pran ciuchy kiedy to jeszcze nawet w cash shopie w aikaonline nie było prawie żadnych do tego pare miesiecy temu widziałam screeny i designy z epic II i byłam przekonana ze to własnie z tej zajatyckiej aiki. także jestem w szoku że aikaonline jest dalej.

19
Pran / Odp: Personality (osobowość) prana
« dnia: 11 Sierpień 2011, 15:47:52 »
nie ma mowy, moja jedna teen pran od 20 lvla jest smart i cały czas nosi diabelskie skrzydełka i nic to w niej nie zmieniło, to tylko jakis mit : )

20
Newsy / Odp: Bonus dla początkujących graczy AIKI Global
« dnia: 11 Sierpień 2011, 15:46:12 »
nie no pewnie przez trzydziesci dni odkąd je na siebie założyłas/odpakowalas, tak jak licencje na mounty, exp marki i inne rzeczy pewnie mają swoją experience date.
swoja drogą czy dobrze rozumiem nie ma w globalu już lorda marshala? ani całeo lma? : O to kto prowadzi raidy?

21
Pran / Odp: Personality (osobowość) prana
« dnia: 11 Sierpień 2011, 15:44:02 »
co masz na mysli przez to ze na osobowosc prana wpływają ubrania? osobiscie widziałam pełno np fallen pranów w słodkich ciuchach i na odwórt, cute prany z maskami z krzyku i w dresach, także nie wiem jak się jedno wiąże z drugim : )

22
Hydepark / Odp: Przedstaw się i przywitaj
« dnia: 10 Sierpień 2011, 23:27:13 »
oh well, jakiś niezbyt popularny ten temat. tutaj astral ale większość znajomych mówi mi miki lub po prostu anna. mam prawie 18 lat, mieszkam w stolicy. trochę ze mnie gamer, trochę książkowy i serialowy geek ale przede wszystkim wielbicielka dobrego stylu i fanka japońskiej kultury, wraz z m&a, modą i innymi. w wolnym czasie projektuję/szyję, czytam, gram na fortepianie, scrolluje tumblra lub eee tak, gram. kocham też podróże i zamieniłabym internet na choćby jedną podróż do japonii ew korei. erm tak lubię także orchidee, obce języki, wielką brytanię, antyki i waniliowe mleko sojowe.
trafiłam tutaj szukając chyba dawnej stronki, natrafiłam na ta, a gram w aikę od zeszłego sierpnia i jest to jedyne mmo które spodobało mi się tak, ze mam ochotę do niego wracać.

23
Aika Sea (Azja) / Odp: [TuT] Jak zarejestrować się na AikaSea
« dnia: 10 Sierpień 2011, 23:11:19 »
oo fantastycznie, nigdy nie moglam dojsc do oryginału, a z chęcią zarejestrowaląbym się dla samego zorientowania się np w asortymencie ciuchów dla pran i innych akcesorii : ) teraz wiem jak się zarejestrować i gdzie!

24
Pran / Odp: Personality (osobowość) prana
« dnia: 10 Sierpień 2011, 23:08:42 »
damn! wiedziałam, że cos źle robię! masz moje pokłony za tą radę co do karmienia, ja jestem uzależniona od ciągłego karmienia prana, szczególnie kiedy jestem niecierpliwa tak jak teraz i swojego drugiego prana staram się zmienić z cute na sexy, oczywiscie zakupiłam cherry parfait (nie za prawdziwą kase, za goldy, odpowiednie znajomosci etc) i zmarnowałam ponad 40 z nich, na ciągłe "dokarmianie" prana kiedy była między 80% - 97% z nadzieją że skoro każde użycie ma zrobić ja choć trochę bardziej sexy to ilosc powinna dać radę - niestety nie. jest na lvl 50 (eh od teog grindowania na plantach) i wciąż cute, teraz dzięki tobie skorzystam z rady i będę ją głodować aż osiągnie z 30% glodu, i wtedy ją nakarmię, uh nie moge się już doczekać aż znowu włączą aike!

25
Postacie / Odp: Cleric/Priest
« dnia: 10 Sierpień 2011, 22:57:12 »
ohoho, dziwię sie że w ogóle ktos takich buildów używa z którymi ja bym nie przeżyła. jestem battle cleric'iem ale tylko w wersji wannabe, narazie staram się jak najbardziej przydać mojemu GMowi, także maxuje buffy jak moge. ogólnie dla mnie podstawą w tej chwili jest w miarę możliwosci wymaxowana aa i holy tempest + buffy jak mass haste, mass bless, wymaxowany w miare możliwosci skill revelation do tegoarchangel's light, archangel's blade i oczywiscie pare punktów shroud of turin co jestm imo jedną z wazniejszych cech buildu na support cleric'a. swój build wrzucę później jak dobije do lepszych skilli od aika's grace w górę, gdyż mam już zaplanowane na ten czas kolejne użycie amnesii : )

26
Newsy / Odp: Bonus dla początkujących graczy AIKI Global
« dnia: 10 Sierpień 2011, 22:42:03 »
rozpad systemu społecznosciowego? ktos mi powie cos wiecej na ten temat? poza tym to ciekawa sprawa tylko to jednak żaden wypas jak wszyscy novice w tym biegają, choć może pomaga lvlować jelsi ma dobre staty.

27
Newsy / Odp: AIKA Online Epic II:Exodus
« dnia: 09 Sierpień 2011, 23:45:08 »
ekhm, a więc tak do tematu:
własciwie wiadomosc o nadchodzacym epic II skłoniła mnie do powrotu do gry podczas wakacji, mam nadzieje do końca sierpnia dobić do 70 i cieszyć się nową ekspansją. nowe zbroje + nowe mounty + nowe tereny = rozpływam się. do tego tower war ahhh co tam castle siege, battlefield czy relic war to dopiero będzie faza jak zacznie się ten tower war, ahh nie moge się doczekać!

Strony: 1 [2]