Pokaż wiadomości - Kasiaja

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kasiaja

Strony: [1]
1
Hydepark / Gry ,w które warto zagrać
« dnia: 22 Września 2011, 01:03:41 »
Nie samą Aiką człowiek żyje ;D Chciałabym ,żeby w tym temacie pojawiały się gry ,które są według was warte uwagi.Jako ,że zaczynam ten wątek mogę zaproponować tytuł pewnie znany większości jest to " Last Chaos" .Zainteresowała mnie ta gra w ostatnim czasie przyznam szczerze i zauważyłam ,że gra w nią masa naszych rodaków .Nie jest przesadnie trudna nawet dla takiego newbie jak ja :D Posiada ciekawe wyglądy eq dla danej profesji ,można nawet założyć na postać kostium policjantki ,który dodaje pu ,czyli punkty umiejętnosci ,które są potrzebne do rozwoju naszego chara.Dodatkowym plusem  jest mozliwość lootnięcia sobie mounta np, smoka w formie początkowej jako jajo ,a później stopniowy jego wzrost wraz z naszymi postępami w lvl.Na razie tyle wiem ,możliwe że będę ją nadal rozkminiać ,bo jest ciekawa .Dołączam fotki  ;)P.s
Do założenia tego tematu natchnęła mnie Urszulka ,którą serdecznie pozdrawiam i zachęcam do przedstawienia swoich propo  :)

2
Hydepark / Pochwal się swoją tapetką
« dnia: 03 Sierpnia 2011, 16:16:04 »
 Temat znany ,kto ma niech wrzuca  :P

Oto moja:

3
Hydepark / Norwegia wycofuje CoD4 i WoW ze sprzedaży
« dnia: 30 Lipca 2011, 20:35:22 »
29 lipca 2011
Norweska sieć handlowa ściąga z półek Call of Duty 4: Modern Warfare i World of Warcraft.
Z sieci sklepów Coop w Norwegii wycofano 51 produktów, w tym dużo gier, a wśród nich World of Warcraft oraz Call of Duty 4: Modern Warfare. To skutek ostatniego tragicznego wydarzenia w Oslo i na wyspie Utoya, w których zginęło 76 osób. Zamachowiec Anders Behring Breivik otwarcie oznajmił swoje zamiłowanie do gier wideo, a część z nich mogły być wykorzystane przez niego jako element przygotowań do realizacji tragicznego planu.

Norwegia licząca 5 milionów osób wciąż żyje dramatem, który rozegrał się w ubiegłym tygodniu. Tamtejsze media analizują, co pomogło Breivikowi w wykonaniu zamachów. Dużo kontrowersji wzbudzają głównie gry, w których mężczyzna mógł znaleźć inspiracje.
Na łamach gazety Rogalands Avis Geir Inge Stokke, dyrektor działu sprzedaży sieci handlowej Coop Norway poinformował o tymczasowym wycofaniu z oferty 51 gier, w tym np. World of Warcarft i CoD4:MW.

-Wskazywanie negatywnych skutków tego typu gier pozostawiamy specjalistom. W tej chwili naturalne jest dla nas, że je wycofujemy (ze sprzedaży – przyp. red.). Nie zdziwiłbym się, gdyby inni zrobili to samo.

Stokke dodał też, że ewentualne wznowienie sprzedaży produktów(w tym gier) wycofanych ze sklepów zostanie dokładnie przemyślane, a ekonomiczny aspekt w tym przypadku nie będzie miał żadnego znaczenia.

Sunky: zmieniłem nazwę tematu, ponieważ nie mówi ona o czym toczy się dyskusja.

Strony: [1]