Pokaż wiadomości - Iksar

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Iksar

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Newsy / Nadchodzące nowości
« dnia: 20 Stycznia 2014, 14:28:05 »
Do świata AIKA Online nadchodzi nowy update w którym to dostaniemy:

- nową instancję dla lvl 86 - 90
- tabelka skilli 3 x 8 będzie powiększona o 1, będzie 4 x 8
- unikatowe akcesoria dla pvp, crafting będzie z bardzo małą szansą
- 3 nowe Core dla setów 90 lvl - Mysterious Red Core (critical) , Bright Red Core (dmg & sam) i ostatnia jak narazie bez nazwy (def & resist)
- quest na złote sety wersja 2, nie wiadomo jaki lvl
- nowy tryb rozgrywki coś jak Ranking Dungeon ale nie wiadomo na razie jaki konkretnie
- nowe czasy stabilizacji reliktów (bound)

A tu screeny scorowanych setów Heaven 90 lvl
Nie podano żadnej konkretnej daty wydania. Także pozostaje nam jedynie czekać.

2
Newsy / Newbie New Year
« dnia: 16 Stycznia 2014, 17:20:55 »


W ten weekend będzie okazja do wzbogacenia swojego ekwipunku o dodatkowe statystyki. Literki C L E A R oczywiście można wymieniać w mieście Regenshein na skrzynie. Litery można zdobyć z mobów na mapach:

Verband: C
Amarkand: L
Rhawn Crossroads: A
Tabazra Desert: A
Lost Mines: R
Traband: E
Karena: A
Lycan Cave: R
Celestine Caverns: A?

Warto też zwrócić uwagę na to że mobki szare będą miały mniejszyc drop rate literek także skorzystajcie ze swoich alternatywnych postaci na innym mniejszym lvl.

Dla największych szczęśliwców czeka xtal armor dodge 4 ? którego raz zdobyłem. Z innych może wypaść również ciekawy xtal jak fear 6 %, silence 6 % czy stun 6 %

Powodzenia :)

3
Newsy / Wrześniowe Eventy
« dnia: 31 Sierpnia 2013, 07:37:36 »
We wrześniu otrzymamy 6 ciekawych eventów.The Second Sacred Relic - Co przegląd serwera czyli co czwartek i sobote 2 relikty będą wybrane dla każdej nacji, które będą posiadać jeden 150 % expa a drugi pewną wartość (zapewne x 2) punktów honoru. Relikty nie mogą być w świątyni Kynari bo efekt nie będzie działać. Jeśli nacją będzie posiadać oby dwa relikty ... bonus będzie podwójny czyli 300 % expa więcej i zapewne x 4 punktów honoru więcej.Heaven in Hell - Zasada działania jest prosta ... należy pokonać bossa Seridunn'a instancji Kynari Aviary poziomu Hell. Nagrodą będzie recepturka DIY Heaven Box (set rank S, lvl 90). Ogłoszenie 5 zwycięzców odbędzie się we wtorek zaczynając od 10 września (zapewne) na oficjalnym facebookowym blogu AIKI Online.Black Marketeers - Pewien skarb został odnaleziony na statku Marauder i w Celestine Cavern przez piratów. Skarb będzie unikatowy bądź i nie, to zależy dla kogo. Sprawdzaj co jakiś czas Auction House gdzie możesz kupić tanio lub drogo ów unikatowy skarb. Wszystko będzie odbywać się w przeróżnych dniach i godzinach września.Attack of the Pran - Krąży legenda że w krainie Lakia jest ogromny Pran który niszczy wszystko co napotka. W tym evencie należy przemierzać kraine Lakia (Verband, Amarkand itd.) aby pokonać ogromnego prana. Należy bardzo uważać bo pran będzie miał wsparcie w postaci wzywanych mobów i bossów obszarowych. Ci którzy będą próbować a zginą dzielnie walcząc z pranem otrzymają Token'a za odwagę. Ten kto dokona powalającego ataku na prana otrzyma Premium Random Box i unikatowe materiały do craftingu.Nation's People Power - Event związany z walką 1 nacja vs 1 nacja. W określonych weekendach należy atakować wybraną nacje. Celem jest miasto Regenshein obcej nacji zdobyte przez Lorda Marshala, od Rift'u należy przejść przez Amarkand Guardy aż do Regenshein Guardów + gracze broniącej się nacji. Ogłoszenie startu eventu odbędzie się godzine przed jego rozpoczęciem. Lord Marshal jeśli jest Scoutem nie może przedostać się do miasta za pomocą niewidzialności. Lord Marshal opisze na forum swoją dostępność do ataku aby ułatwić w ten sposób rozpoczęcie eventu a jeśli nie będzie dostępny w tym czasie jego miejsce mogą przejąć jego Archoni. Każdy gracz z obcej nie biorącej udziału w walce nacji dostaje wolną rękę do ataku jakiejkolwiek nacji. Po zdobyciu obcego miasta Regenshein dowódca (Lord Marshal lub Archon) może zrobić screenshota dla udokumentowania zwycięstwa. Nagrodami dla ofensywnej nacji jest AIKA Gold Bar 10,000 Cash dla LM i 3x Exp przez 3 dni dla nacji. Nagrodą dla broniącej się nacji jest 3x Exp przez 3 dni. Nagrodą dla uczestniczących nacji jest 7 dniowy bonus Expa.

Harmonogram walk:

Weekend 1:
Day 1 - Feonir(Offense) VS. Alethius(Defense)
Day 2 - Feonir(Defense) VS. Alethius(Defense)
 
Weekend 2:
Day 1 - Ostyrion(Offense) VS. Lenaria(Defense)
Day 2 - Ostyrion(Defense) VS. Lenaria(Defense
 
Weekend 2: (Wildcard Match)
Day 1 - Vanov(Offense) VS. ??? (Defense)
Day 2 - Vanov(Defense) VS. ??? (Defense)


Gdzie Day 1 to wtorki a Day 2 to czwartki. Możliwe są zmiany harmonogramu.Aitan Comics - Komiksowy event będzie odbywać się na oficjalnym facebookowym blogu AIKI Online. Należy zrobić na max. 4 stronach komiks o życiu Aitan'ów. Komiks wrzucamy jako zdjęcie na facebooku wraz z swoim nickiem postaci, linkiem do komiksu i mailem podanym później w opcji Mail Inqiury na oficjalnej stronie AIKI Online. Wszystko będzie odbywać się do 23 września włącznie. Komiksy należy umieszczać w albumie AIKI Online na FB.

4
Newsy / Double Exp Weekend
« dnia: 09 Sierpnia 2013, 18:35:40 »


W sierpniu co weekend mamy jakiś mini event a w ten weekend mamy podwójny exp. Co będzie w późniejszych weekendach ? Jak widzicie podwójny honor, podwójny talent i najwięcej w ostatni weekend sierpnia. Dodatkowo trwa CLEAR event (starsi gracze pamiętają), należy uzbierać z mobów wszystkie litery C L E A R które można zamienić na ciekawe itemy ale to będzie dodane prawdopodobnie w następnym updacie.


5
Newsy / AIKA update 439 - Land of Wailing
« dnia: 07 Sierpnia 2013, 21:22:06 »


Do naszego świata AIKI Online wkracza duży update zawierający:

- nowa mapa zwana Land of Wailing znajdująca się w Disceroa
- poziom Hell instancji Kynari Aviary
- cap lvl 90
- nowe skille dla każdej profesji po jednym
- nowe sety z Rank S
- upgrade eq do + 12
- i inne o których pisałem już wcześniej http://aika.websik.com/index.php/topic,225.0.html

Przyjemnego expienia ;)

6
Newsy / AIKA update 433
« dnia: 10 Lipca 2013, 18:35:10 »

Nowy update nie wprowadza zbyt wiele nowości ani nie poprawia nic, za to jest jedna zła wiadomość dla emigrantów.

AIKA Talent Shop

Caelium Extract [3 hours] 30 AIKA Talents
Portal Scroll [Event] 10 AIKA Talents
Mount License [1 day] 100 AIKA Talents
Combat Potion [15 Days] 1000 AIKA Talents
Traband Sapphire 4 AIKA Talents
Holy Dice 100 AIKA Talents
Sealed Spare Bag [1Min] 10 AIKA Talents
Badge of the Adventurer [1-60Lv][1day] 10 AIKA Talents
Badge of the Adventurer [61-70Lv][1day] 30 AIKA Talents
Badge of the Adventurer [71-80Lv][1day] 75 AIKA Talents
Potion of Speed 10 AIKA Talents
Protection Potion 20 AIKA Talents
Shining Green Scroll 30 AIKA Talents
Potion of Defense [3 hours][Event] 30 AIKA Talents
Potion of Destruction [3 hours][Event] 30 AIKA Talents
Mount Stone [Cooltime -1%] 1000 AIKA Talents
Mount Stone [Dodge 2] 1000 AIKA Talents
Mount Stone [Critical Damage +2] 1000 AIKA Talents
Pran Rock Paper Scissors Ticket 200 AIKA Talents
Spare Bag [3day] 50 AIKA Talents
Improved Potion of STR up 20 AIKA Talents
Improved Potion of DEX up 20 AIKA Talents
Improved Potion of INT up 20 AIKA Talents
Integrity Mark [1 Hour] 20 AIKA Talents
Shining Auralar [Event] 100 AIKA Talents
Superior Auralar 12 AIKA Talents
Sugar Cookie 2 AIKA Talents
Ranking Dungeon Entry Ticket 10 AIKA Talents

Ranking Dungeon System

Nagrody w postaci potionekDrugą nagrodą jest zestaw akcesoriówNa koniec przykra informacja ... wyłączony został system Diplomatic Envoy.

7
Newsy / Double Exp Weekend
« dnia: 05 Lipca 2013, 20:18:49 »


Dostajemy na weekendy event z podwójnym expem i podwójnym honorem. Dropią też Skulls (czaszki) za pvp.

8
Newsy / AIKA update 429
« dnia: 28 Czerwca 2013, 21:46:45 »

Nowy patch nie wprowadza sporo zmian ale to zawsze coś ... oto zmiany:

- 3 nowe relikty, można je otrzymać po przez pokonanie bossów w instancjach Spiral Road: Elite, Tyriantor i Aquados.- usunięte z Item Shopa Fourth of July Treasure Box
- poprawiono przezroczystość okna [Select] Auralars

9
Newsy / [Event] Raise your Recruit
« dnia: 08 Czerwca 2013, 13:18:48 »


Nowy gracze eventu Jumpstart Returns z maja i czerwca otrzymują wyzwanie. Jeśli dobiją do 77 poziomu do końca czerwca mogą otrzymać nagrody w postaci Ruby Core, Sapphire Core, Ark of Death & life Weapon/Armor Box lub Ark of Twilight & Dawn Weapon/Armor Box. Zwycięzców będzie łącznie 30 także każdy ma szanse na tylko jedną nagrode.

Swoją drogą dlaczego nie zgłosili tego eventu zaraz po otwarciu Jumpstart Returns ?

10
Newsy / Skulls Back in Rift
« dnia: 06 Czerwca 2013, 19:39:11 »


Od środowego przeglądu serwera wrócił do nas Skulls (czaszki), które możemy zdobyć po przez zabicie gracza z innej nacji ale nie na mapie Traband. Owe czaszki można wymienić na skrzynki i nie tylko, u pani Catharina Piero w Regenshein. Również do niedzieli mamy podwójny honor lecz nie na arenie Battlefield.

11
Gawędy Ogólne / AIKA Quiz
« dnia: 01 Czerwca 2013, 09:03:14 »
Wpadłem na taki pomysł aby zrobić taką gre forumową aby co niektórzy mogli dowiedzieć się co nieco o AIKA bo gra ma naprawde wiele do ukrycia i aby posiąść tą całą wiedzę należy sporo grać i być pojętym uczniem.

Zasada jest prosta ... pierwsza osoba zadaje pytanie a kolejne odpowiadają na te pytanie ale wszystkie pytania mają być z dziedziny gry oczywiście np. ja pierwszy zadaje pytanie "Gdzie gracz może wymienić Medal of Courage na punkty honoru?" a następny forumowicz odpowiada "w mieście Regenshein" i gdy odpowiedź jest poprawna, zadaje kolejne pytanie oczywiście nie zaczynajmy od bardzo trudnych pytań ;)

To już jakaś informacja bo nie każdy wie wszystko o grze a po za tym będzie to jakaś zabawa dla nas, chwila rozszerzenia wiedzy o grze, myślenia itp.

Zadaje pytanie

Jak można dostać się do mapy Traband ?

12
Newsy / Czerwcowe Eventy
« dnia: 31 Maja 2013, 19:54:24 »


1. Light in the Battlefield
GM stworzy pokój na arenie Battlefield. Miejsce musi znaleźć się dla każdego aby każdy mógł walczyć o nagrodę, dlatego powtarzanie kilka krotne nie podwyższy naszych szans na wygrana. Nagrodą będzie 1 Light of Hestia, nagrodzeni otrzymają item w ciągu tygodnia od rozpoczęcia tego eventu. Afkujący gracze będą wyrzucani przez GM'a.

2. AIKA Nation Best
Co środowy przegląd serwera trzech najlepszych graczy każdej nacji z rankingu instancji otrzyma nagrodę w postaci 6 Red Core i 6 Blue Core.

3. Covenant's Blessing
Dbaj o swojego prana a być może otrzymasz jedno Ruby Core lub Sapphire Core co tydzień. Im lepiej będziemy dbać o naszego prana tym nasze szanse są większe na wygraną. Jeśli otrzymamy prezent od swojego prana to być może po wciśnięciu klawisza T otrzymasz prezent wymieniony wyżej.

4. Offering for Juno
Jeśli posiadasz Rare Sand Pearl to być może otrzymasz wspaniałe nagrody w postaci 1 Red Core lub 1 Blue Core co tydzień ! Należy raz na tydzień usunąć z naszego plecaka 1 sztukę Rare Sand Pearl aby wziąć udział w losowaniu nagród. Jeśli już wygrasz nagroda zostanie przesłana po przeglądzie serwera przez użycie klawisza T.

13
Newsy / AIKA update 425
« dnia: 29 Maja 2013, 16:34:14 »

Nowy update wprowadzony dziś został oznaczony numerem 425

Poprawiono:

- problemy ze synchronizacją czasu miedzy nacjami (niepotwierdzona informacja, był/jest to jeden z największych bugów w grze)
- nazwy ekwipunku (Realize the Truth) "of Sage"
- deskrypcje Trainnig Center Medal
- dodano recepturke Magical Silver Coin u Alchemist Isaac w Regenshein
- prezenty Back-to-School i Crimson Vermerio w Item Shopie zostaną usunięte w przeciągu 24 godzin

Nadal czekamy na poprawki innych bugów a tym czasem miłego długiego weekendu ;)

UWAGA

Po wprowadzeniu patcha i sprawdzeniu go zostały zgłoszone następujące bugi:

- Auto-Hunting nie działa nawet jak się zresetuje UI Settings
- Auto-Hunting działa sporadycznie, przypadkowo używa potionek czy naprawia ekwipunek
- rozłącza nas gdy próbujemy teleportować się do Traband czy innej nacji
- nie zapisują się stan konta, itemów czy nawet punkt zapisu (nie wolno w w tym czasie nic kupować !)
- devotion wszystkich pranów zresetowały się na 49 %
- pewne problemy z wyczerpaniem czasu niektórych rzeczy w Item Shop
- czas buffów jest nieprawidłowy

14
Newsy / Auto Hunting System
« dnia: 29 Maja 2013, 16:19:51 »

Czym jest Auto-Hunting ? W skrócie to auto-bot ;)

Zasada działania:

- najpierw należy zresetować UI Settings (utracicie ustawienia klawiszy skilli itd.) a po tym wcisnąć F12
- gdy Auto-Hunting zacznie działać zobaczycie nad swoją postacią żółtą ikone


- każdego dnia dostajemy jedną szanse na skorzystanie z 4 godzinnego Auto-Hunting System
- nie otrzymamy żadnego itema, działa również na graczy w party
- nie zalicza questów
- nie można atakować graczy innych nacji

Auto-Hunting zakończy się gdy:

- czas trwania się zakończy
- gracz zginie (automatycznie zostanie przeniesiony do punktu zapisu)
- zabraknie nam zasobów w postaci potionek HP i MP
- nasza zbroja czy bron zostanie zepsuta

Objaśnienie:


A - 3 zakładki:
- podstawowa zawierająca podstawowe informacje
- rozszerzona do wrzucenia większej ilości potionek, skilli i innych rzeczy
- zachowawcza do ustawień jakich potworów ma unikać, jakich atakować, auto-naprawa zbroi, miecza i ręczne ustawienia automatycznego uleczania HP i MP

B - Zasoby walki
Ustawienia użycia potionek gdy nasza energia spadnie poniżej np. 70 %

C - Ustawienia skilli
Jeśli nie ustawimy żadnego skilla, postać będzie używać normalnego ataku. Należy użyć prawidłowego cooldown dla konkretnego skilla, ponieważ ustawienia mniejszego cooldown nie będą działać. Skille przenosimy pod wskazane miejsca.

D - Ustawienia rzeczy
To samo co z ustawieniami skill tylko działa dla itemów. Ustawiamy czas użycia konkretnego itema, którego wrzucamy w okienko z ekwipunku.

E - Czas do końca

F - Główne klawisze:
- reset usuwa wszystkie ustawiania
- minimize zmniejsza okienko
- save settings zapisuje ustawiania
- start aktywuje system


Ustawienia rozszerzone.

G - Zasoby walki
Można ustawić kolejność użycia różnych potionek.

H - Item powrotu
Zostanie użyty gdy system zakończy się, gdy braknie nam potionek lub gdy nasza zbroja zepsuje się wówczas zostaniemy przeniesieni do punktu zapisu czy też w Regenshein.

I - Ustawienia skilli
Więcej skilli do użycia niż w podstawowych ustawieniach.

J - Ustawienia rzeczy
Do 5 itemów możemy użyć, zaś w podstawowym tylko 3.


Ustawienia zachowawcze

K - Ustawienia makro
Ustawienia jakich potworów chcemy atakować. Są 4 do wyboru:
- wszystkie w około
- mutanty
- bossy
- potwory z questów
Możemy również ustawić odległość w jakiej nasza postać będzie wyłapywać wskazane przez nas potwory.

L - Ustawienia unikania potworów
Wpisujemy nazwe i wciskamy Add.

M - Auto naprawa ekwipunku
Naprawa będzie odbywać się gdy dany element zbroi czy bron zostanie zniszczona do 5 punktów.

N - Automatyczny tryb poprawy
Może być załączony jedynie gdy załączony jest punkt M. Ten tryb działa jedynie dla auto naprawy ekwipunku i auto uleczania, nie dla skilli. Używamy gdy chcemy ręcznie szukać konkretnych potworów ale nie chcemy martwić się o życie, mane czy też trwałości ekwipunku.

Powodzenia w używaniu "Auto-Bota" ;)

15
Newsy / Double Exp & Honor Weekend
« dnia: 25 Maja 2013, 10:41:14 »


Dziś na weekend dostajemy podwójny exp i honor (nie za battlefield). Może to być okazja dla nowych graczy z eventu Jumpstart Returns

Strony: [1] 2 3 ... 5