Pokaż wiadomości - Iksar

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Iksar

Strony: [1] 2 3 ... 12
1
Pomoc / Odp: x trap erro
« dnia: 20 Kwietnia 2014, 09:47:18 »
Xtrap jest prawdopodobnie w innym folderze w Program Files pewnie nazwanym Xtrap albo w innym folderze jeśli masz Win 64 bitowy. Usuń całą zawartość i ponownie uruchom gre aby ponownie ściągnął się xtrap. Wyłącz antywirusa do tego... uruchom AIKE jako administrator lub też zainstaluj ją do innego foldera niż domyślny folder np. D:/AIKA

Albo tu inna krótka solucja

1. Open AIKA Folder.
2. Open Setting.txt
3. See the first link above? Change it to:
http://s3.amazonaws.com/S3AIKA/patch/

So it should look like:

[AIKA]
http://s3.amazonaws.com/S3AIKA/patch/

2
Pomoc / Odp: Download failed
« dnia: 24 Stycznia 2014, 18:32:14 »
Wejdź w folder z grą... otwórz plik Settings.txt i po otwarciu w notatniku na samej górze powinno wyglądać tak

[AIKA]
http://s3.amazonaws.com/S3AIKA/patch/

Jeśli nie zadziała to być może to pomoże

s3.amazonaws.com/S3AIKA/patch/AIKAClientGB130307.zip

Jak zadziała to odpisz.

3
Newsy / Nadchodzące nowości
« dnia: 20 Stycznia 2014, 14:28:05 »
Do świata AIKA Online nadchodzi nowy update w którym to dostaniemy:

- nową instancję dla lvl 86 - 90
- tabelka skilli 3 x 8 będzie powiększona o 1, będzie 4 x 8
- unikatowe akcesoria dla pvp, crafting będzie z bardzo małą szansą
- 3 nowe Core dla setów 90 lvl - Mysterious Red Core (critical) , Bright Red Core (dmg & sam) i ostatnia jak narazie bez nazwy (def & resist)
- quest na złote sety wersja 2, nie wiadomo jaki lvl
- nowy tryb rozgrywki coś jak Ranking Dungeon ale nie wiadomo na razie jaki konkretnie
- nowe czasy stabilizacji reliktów (bound)

A tu screeny scorowanych setów Heaven 90 lvl
Nie podano żadnej konkretnej daty wydania. Także pozostaje nam jedynie czekać.

4
Newsy / Odp: Newbie New Year
« dnia: 18 Stycznia 2014, 13:02:05 »
Najcenniejsza literka R dropi nawet gdy ma się szare mobki ... ja dropie mając alt postać na 71 lvl w mapce Mt.Hessian - > Stratus Farm - > strusie i dyniopodobne mobki.

5
Newsy / Newbie New Year
« dnia: 16 Stycznia 2014, 17:20:55 »


W ten weekend będzie okazja do wzbogacenia swojego ekwipunku o dodatkowe statystyki. Literki C L E A R oczywiście można wymieniać w mieście Regenshein na skrzynie. Litery można zdobyć z mobów na mapach:

Verband: C
Amarkand: L
Rhawn Crossroads: A
Tabazra Desert: A
Lost Mines: R
Traband: E
Karena: A
Lycan Cave: R
Celestine Caverns: A?

Warto też zwrócić uwagę na to że mobki szare będą miały mniejszyc drop rate literek także skorzystajcie ze swoich alternatywnych postaci na innym mniejszym lvl.

Dla największych szczęśliwców czeka xtal armor dodge 4 ? którego raz zdobyłem. Z innych może wypaść również ciekawy xtal jak fear 6 %, silence 6 % czy stun 6 %

Powodzenia :)

6
Pomoc / Odp: Problemik.
« dnia: 01 Stycznia 2014, 20:05:15 »
Robisz to na 2 sposoby:

- bardziej działający to to że uruchamiasz exe launchera jako administratora
- lub drugi sposób który raczej zawodzi (nie wiem nie miałem okazji sprawdzić) zainstalować gre do innego foldera niż folder domyślny

Z tego co już komuś kiedyś napisałem to ten pierwszy sposób raczej zadziała.

7
Newsy / Odp: Version [463] Patch Notes
« dnia: 31 Grudnia 2013, 01:20:45 »
Dziwnym trafem dziś nie pokazały się skrzynki w mieście o 7am czasu serwera.

A jak ja napisałem ?

I jeszcze dziwna rzecz... ma niedziałać Q na relic boxy a dziwnym trafem właśnie przed updatem nie działały a po tym updacie działają O_o

8
Newsy / Odp: Version [463] Patch Notes
« dnia: 30 Grudnia 2013, 15:28:45 »
Dziwnym trafem dziś nie pokazały się skrzynki w mieście o 7am czasu serwera. Coś lecą z nami w kulki albo zapomnieli ich załączyć.

Dobrą rzeczą są te scrole dające nowym graczom 4 5 10 % lvl

9
Gawędy Ogólne / Odp: No to świątecznie!
« dnia: 24 Grudnia 2013, 12:16:10 »
I Zdrowych ;)


10
Pomoc / Odp: prośba / pytanie
« dnia: 23 Grudnia 2013, 14:00:02 »
Witaj

1. Wpadnij do Alethius (błękitna flaga)

Jeśli grasz na Feonirze jest tam z tego co pamiętam 2 do 4 polskich graczy. Jeśli masz 66 lvl to uzbieraj 300 talentów i wymień je na skrzynke New User Treasure Box aby dostać 71 lvl odrazu i pare innych ciekawych rzeczy.

2. Jaki Crystal ? mówisz o kulce niebieskiej tak ? nazywają to xtal i dodaje się to do ekwipunku i aby działało musisz mieć owy ekwipunek założony.

3. Tutaj nie znam odpowiedz na to pytanie w 100 % ale z tego co pamiętam jest również ryzyko utraty kasy ale nie utraty broni/zbroi lub nie utracisz broni/zbroi a każde obniżenie poziomu kosztuje coraz więcej. Poczekaj aż ktoś bardziej obcykany odpowie Ci na to pytanie.

4. Mount... też mam zwykłego do którego można dodać jeden kamyczek. Nie ma żadnego ryzyka a zależy kim grasz taki dodaj sobie kamyczek. Ja warlockiem dodałem skill attack max.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy to zapraszam na Alethius... mam kilka kont 71 lvl które moge oddać, a mój nick w grze to Magiczny.

11
Pomoc / Odp: kilka pytań od nowego gracza
« dnia: 31 Października 2013, 21:12:30 »
Witaj

1. Aika Online ma już tylko i wyłącznie jedną wersję tą od T3FUN.

2. Daleko dystansowa to rifleman, dualgunner, cleric i warlock. Moim skromnym zdaniem możesz śmiało wybrać dualgunnerkę.

3. Gra nie jest nastawiona na p2w ponieważ i tak na rajdach giną największe koksy w grze bo tutaj liczy się liczebność graczy z danej nacji. Sam mam kiepską zbroję ale na rajdzie gdzie nasza nacja ma przewage liczebną to wówczas tylko to się liczy.

4. Tego nie wiem ale moge sprawdzić ... być może to są te ip i porty ale nie jestem do końca pewny:

107.23.5.32 port 49918 lub 8822

Jak już zacznieszz grać to zapraszam do nacji Alethius i kanał pvp.

12
Pomoc / Odp: Problem:D Failed loading launcher.Please try again.
« dnia: 17 Września 2013, 20:28:15 »
Prawdopodobnie używasz Windows 7 więc zainstaluj AIKE w innym folderze niż domyślny ... np. zainstaluj na D:\Gry\AIKA

A jeśli to nie pomoże to prawym na AIKALauncher i Uruchom jako administrator.

13
Newsy / Wrześniowe Eventy
« dnia: 31 Sierpnia 2013, 07:37:36 »
We wrześniu otrzymamy 6 ciekawych eventów.The Second Sacred Relic - Co przegląd serwera czyli co czwartek i sobote 2 relikty będą wybrane dla każdej nacji, które będą posiadać jeden 150 % expa a drugi pewną wartość (zapewne x 2) punktów honoru. Relikty nie mogą być w świątyni Kynari bo efekt nie będzie działać. Jeśli nacją będzie posiadać oby dwa relikty ... bonus będzie podwójny czyli 300 % expa więcej i zapewne x 4 punktów honoru więcej.Heaven in Hell - Zasada działania jest prosta ... należy pokonać bossa Seridunn'a instancji Kynari Aviary poziomu Hell. Nagrodą będzie recepturka DIY Heaven Box (set rank S, lvl 90). Ogłoszenie 5 zwycięzców odbędzie się we wtorek zaczynając od 10 września (zapewne) na oficjalnym facebookowym blogu AIKI Online.Black Marketeers - Pewien skarb został odnaleziony na statku Marauder i w Celestine Cavern przez piratów. Skarb będzie unikatowy bądź i nie, to zależy dla kogo. Sprawdzaj co jakiś czas Auction House gdzie możesz kupić tanio lub drogo ów unikatowy skarb. Wszystko będzie odbywać się w przeróżnych dniach i godzinach września.Attack of the Pran - Krąży legenda że w krainie Lakia jest ogromny Pran który niszczy wszystko co napotka. W tym evencie należy przemierzać kraine Lakia (Verband, Amarkand itd.) aby pokonać ogromnego prana. Należy bardzo uważać bo pran będzie miał wsparcie w postaci wzywanych mobów i bossów obszarowych. Ci którzy będą próbować a zginą dzielnie walcząc z pranem otrzymają Token'a za odwagę. Ten kto dokona powalającego ataku na prana otrzyma Premium Random Box i unikatowe materiały do craftingu.Nation's People Power - Event związany z walką 1 nacja vs 1 nacja. W określonych weekendach należy atakować wybraną nacje. Celem jest miasto Regenshein obcej nacji zdobyte przez Lorda Marshala, od Rift'u należy przejść przez Amarkand Guardy aż do Regenshein Guardów + gracze broniącej się nacji. Ogłoszenie startu eventu odbędzie się godzine przed jego rozpoczęciem. Lord Marshal jeśli jest Scoutem nie może przedostać się do miasta za pomocą niewidzialności. Lord Marshal opisze na forum swoją dostępność do ataku aby ułatwić w ten sposób rozpoczęcie eventu a jeśli nie będzie dostępny w tym czasie jego miejsce mogą przejąć jego Archoni. Każdy gracz z obcej nie biorącej udziału w walce nacji dostaje wolną rękę do ataku jakiejkolwiek nacji. Po zdobyciu obcego miasta Regenshein dowódca (Lord Marshal lub Archon) może zrobić screenshota dla udokumentowania zwycięstwa. Nagrodami dla ofensywnej nacji jest AIKA Gold Bar 10,000 Cash dla LM i 3x Exp przez 3 dni dla nacji. Nagrodą dla broniącej się nacji jest 3x Exp przez 3 dni. Nagrodą dla uczestniczących nacji jest 7 dniowy bonus Expa.

Harmonogram walk:

Weekend 1:
Day 1 - Feonir(Offense) VS. Alethius(Defense)
Day 2 - Feonir(Defense) VS. Alethius(Defense)
 
Weekend 2:
Day 1 - Ostyrion(Offense) VS. Lenaria(Defense)
Day 2 - Ostyrion(Defense) VS. Lenaria(Defense
 
Weekend 2: (Wildcard Match)
Day 1 - Vanov(Offense) VS. ??? (Defense)
Day 2 - Vanov(Defense) VS. ??? (Defense)


Gdzie Day 1 to wtorki a Day 2 to czwartki. Możliwe są zmiany harmonogramu.Aitan Comics - Komiksowy event będzie odbywać się na oficjalnym facebookowym blogu AIKI Online. Należy zrobić na max. 4 stronach komiks o życiu Aitan'ów. Komiks wrzucamy jako zdjęcie na facebooku wraz z swoim nickiem postaci, linkiem do komiksu i mailem podanym później w opcji Mail Inqiury na oficjalnej stronie AIKI Online. Wszystko będzie odbywać się do 23 września włącznie. Komiksy należy umieszczać w albumie AIKI Online na FB.

14
Newsy / Double Exp Weekend
« dnia: 09 Sierpnia 2013, 18:35:40 »


W sierpniu co weekend mamy jakiś mini event a w ten weekend mamy podwójny exp. Co będzie w późniejszych weekendach ? Jak widzicie podwójny honor, podwójny talent i najwięcej w ostatni weekend sierpnia. Dodatkowo trwa CLEAR event (starsi gracze pamiętają), należy uzbierać z mobów wszystkie litery C L E A R które można zamienić na ciekawe itemy ale to będzie dodane prawdopodobnie w następnym updacie.


15
Newsy / AIKA update 439 - Land of Wailing
« dnia: 07 Sierpnia 2013, 21:22:06 »


Do naszego świata AIKI Online wkracza duży update zawierający:

- nowa mapa zwana Land of Wailing znajdująca się w Disceroa
- poziom Hell instancji Kynari Aviary
- cap lvl 90
- nowe skille dla każdej profesji po jednym
- nowe sety z Rank S
- upgrade eq do + 12
- i inne o których pisałem już wcześniej http://aika.websik.com/index.php/topic,225.0.html

Przyjemnego expienia ;)

Strony: [1] 2 3 ... 12