Aika Online i Aika Global - Największy Polski Portal i Forum Gry

Pomoc => Pomoc => Wątek zaczęty przez: xani123 w 31 Marzec 2012, 08:27:33

Tytuł: Walka o Relikty
Wiadomość wysłana przez: xani123 w 31 Marzec 2012, 08:27:33
Wojna o Relikty jest to tryb PvP, który nastawia narody przeciwko sobie w nieustannej rywalizacji o kontrolę potężnych przedmiotów zwanych relikwiami. Relikwie są to święte przedmioty, które obdarzają potężnym błogosławieństwem dla obywateli krajów. Narody mogą posiadać wiele reliktów, w tym przypadku efekty relikwii "Dodaj wspólnie, co korzystne dla narodu do kontroli tak wielu zabytków jak to możliwe. Skutki relikwi są  związana z lokalizacją, co oznacza, że ​​dotyczą tylko obywateli narodu (lub obywatelami kraju sojuszniczego), kiedy ci obywatele są w kraju pod względem geograficznym.

(http://aika.gpotato.com/images/pvp/relic_img1.jpg)

Amarkand Temple in Amarkand

Relikwie są przechowywane w specjalnych ochronnych strukturach zwanych Świątynie. Każdy naród ma cztery Świątynie: Amarkand Temple, Tabazra Temple, Algon Temple, a Kynari Temple. Te majestatyczne budynki zostały pobłogosławione przez Aika tak, że ich energie są oczywiste w przewiewnym, kamień zawieszony lub wzorów drewna.

(http://aika.gpotato.com/images/pvp/relic_img3.jpg)
Obrona Świątyń zawiera strażników świątynnych, które poruszają się w określonym promieniu Świątyni do zwalczania wszelkich najeźdźców Aitan, The Guardian Stones, który zostaje w jednym miejscu, ale emitować śmiercionośne błyskawice do ataku najeźdźców i wreszcie monolit, w którym przechowywane są relikwie .Monolit jest dostępny tylko wtedy, gdy wszyscy strażnicy świątynni (trzech) i wszystkie kamienie Guardiana (trzy) zostaną pokonane.

(http://aika.gpotato.com/images/pvp/relic_img4.jpg)

Jeśli Aitan zdobył relikwię wroga, nadal istnieje wiele przeszkód na drodze do transportowania go bezpiecznie do domu. Za każdym razem relikwia pochodzi z świątyni, wiadomość zostanie przesłana do wszystkich obywateli tego kraju powiadamiające ich o niebezpieczeństwie. Dodatkowo Aitan najeźdźca przenoszący skradzioną relikwię wydaje się mocno błyszczeć, czyniąc go lub ją łatwo do zidentyfikowania przez obrońców. Jeżeli przewoźnik relikt zostanie zabity, relikt pojawia się na ziemi w polu skarb. Jednakże, jeśli Aitan przynosi relikt z powrotem do świątyni to jego nazwa będzie transmitowana do całego narodu w celu identyfikacji jako wielki bohater.
(http://aika.gpotato.com/images/pvp/relic_img6.jpg)