Aika Online i Aika Global - Największy Polski Portal i Forum Gry

Pomoc => Pomoc => Wątek zaczęty przez: xani123 w 30 Marzec 2012, 21:58:10

Tytuł: Battlegrounds (bf)
Wiadomość wysłana przez: xani123 w 30 Marzec 2012, 21:58:10
Battlegrounds

System Battlegrounds to świetny sposób, aby uczestniczyć w pvp na mniejszą skalę, a także jako źródło punktów honoru. Walka w Battlegrounds może zaoferować większe bezpośrednie korzyści dla uczestników niż walka w innych trybach PvP, ponieważ nagrody podane po każdym meczu są oparte na poszczególnych graczy wkładów w bitwie i nie jest dystrybuowany do całej gildii czy narodzie.

(http://aika.gpotato.com/images/pvp/battle_img1.jpg)


Aitan chcąc wziąć udział w Battlegrounds muszą najpierw teleportować się do Placu Bohaterów poprzez NPC Administrator Battlefield w Okręgu Wojskowym z Regenshein. Tylko Aitan, którzy są obywatelami kraju mogą uzyskać dostęp do placu bohatera. Plac bohatera jest międzynarodowym, bezpiecznym obszarem, w którym zawodnicy z różnych krajów mogą gromadzić się i organizować przed walką.

(http://aika.gpotato.com/images/pvp/battle_img2.jpg)

Żołnierz i Theletar u bram Placu Bohaterów pełnią rolę w nawigacji pól bitewnych. Interakcja z Theletar otwiera okno Lobby Battlefield - interfejsu, które mogą być znane graczom FPS.


(http://aika.gpotato.com/images/pvp/battle_img3.jpg)


Okno wyświetla mnóstwo informacji na temat meczów, w tym nazwę, stan (w trakcie lub w trybie czuwania), tryb gier, i liczby uczestników z każdej drużyny. W tym momencie gracz może przyłączyć się, który jest na graczy w trybie czuwania i akceptacji.Twórca meczu ma kontrolę nad konkurentami, którzy mogą grać w meczu.

Alternatywnie, gracz może wybrać, aby utworzyć nowy mecz. W takim przypadku twórca może zmienić nazwę, wielkość partii, terminie i punktację docelową meczu w oknie Ustawienia Battlefield. Po kliknięciu przycisku "Potwierdź", mecz będą dostępne dla innych na placu Bohaterów aby zobaczyć i przyłączyć.

(http://aika.gpotato.com/images/pvp/battle_img4.jpg)

Poczekalnia, wskazuje czy zawodnicy potwierdzili gotowość do walki, a także pokazuje poziom i klasę postaci dla każdego gracza.